Zespół

POZNAJ ZESPÓŁ

Jesteśmy silnym zespołem interdyscyplinarnych specjalistów, pracujących jako konsultanci i partnerzy przy realizacji procesów optymalizacji fabryki, a także opracowywaniu i wdrażaniu systemu zarządzania fabryką AROLINK® i jego narzędzi.

Claus Rødsgaard

CEO

+45 5084 3209
  croedsgaard@arolink.dk
_

Ove Lundahl

CTO & Owner

+45 5084 3201
  olundahl@arolink.dk
_

Peter Kvist Trip

Technical Team Lead

+45 5084 3200
  ptrip@arolink.dktekst
_tekst

Daniel Tæstensen

Project Manager & Business Analyst

  +45 5084 3205
  dtaestensen@arolink.dk
_

Line Esbjerg Bang

Project Manager

+45 4199 5201
  lbang@arolink.dktekst
_tekst

Anker Møller

Senior Systems Developer

+45 5084 3203
  amoller@arolink.dk
_tekst

Ole Grotkjær

Senior Systems Specialist

+45 5084 3202
  ogrotkjaer@arolink.dk
_tekst

Kenneth Clemmensen

Systems Developer

  kclemmensen@arolink.dk
_tekst

Morten Munch Jensen

Systems Developer

 mjensen@arolink.dk
tekst_

Anders Wolsing Kaa

Systems Developer

  akaa@arolink.dk
tekst
_tekst

Piotr Kowalski

Systems Developer

  pkowalski@arolink.dk
_tekst

Ekaterina Zakharova

Administrator

  +45 5084 3208
  ezakharova@arolink.dk
tekst_

Pernille Bagger Nielsen

Technical Writer

  pnielsen@arolink.dk
_tekst

Tomasz Tromer

Associate

  +48 690 911 914
  ttromer@arolink.dk
_tekst

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu z nami i niezobowiązującej rozmowy na temat sposobów i możliwości jakie AROLINK® oferuje Twojej firmie.

POZNAJ NAS

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacją demonstracyjną AROLINK®, wskazującą na możliwości jakie system ten może zapewnić Twojej firmie, skontaktuj się z nami.

PODRĘCZNIK AROLINK®

Poznaj krótkie wprowadzenie na temat oprogramowania AROLINK®, a także wszystkich korzyści, oszczędności, zalet które przewyższają system nad konkurencją.

                 

DEMO AROLINK®

Zapewnij sobie wgląd w system AROLINK® i zapoznaj się z jego możliwościami. Demo nie jest wiążące - z przyjemnością zaprezentujemy nasz system w Twoim zakładzie.

                 

WARSZTATY NA TEMAT STRATEGII

Celem warsztatów poświęconych strategii jest ustalenie jasnych celów dla usprawnień i opracowanie ram dla przyszłej strategii MOM. Chętnie pomożemy w organizacji takich warsztatów w Twojej firmie.

KALKULATOR KORZYŚCI

Opracowaliśmy prosty kalkulator szacujący roczne oszczędności związane z wdrożenia systemu AROLINK®. Wszystko co musisz zrobić, to wprowadzić kluczowe dane Twojego zakładu produkcyjnego.
                 

AKTUALNOŚCI

Zapoznaj się z aktualnościami AROLINK®, dowiedź się więcej o nowych rozwiązaniach software, dodatkach do systemu a także o nowych klientach, instalacjach fabrycznych i nie tylko.


CO TO OZNACZA?

Znajdź skróty i odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące domyślnych koncepcji zarządzania fabryką. Jeśli nie znajdziesz interesujących Cię odpowiedzi, pozostajemy do Twojej dyspozycji.