Team

MØD TEAMET

Vi er et tværfunktionelt og stærkt hold af specialister. Dels indenfor rådgivning og sparring om, hvordan I skaber målbar fabriksoptimering. Dels indenfor udvikling og implementering af AROLINK® fabrikssystem og softwareløsninger.

Jesper Sørensen

Project Manager

+45 5084 3204
  jsorensen@arolink.dk
tekst

Line Esbjerg Bang

Project Manager

  +45 4199 5201
  lbang@arolink.dk
_

Arthur Bak Klausman

Project Manager

+45 5084 3205
  aklausman@arolink.dk

_

Anker Møller

Senior Systems Developer

+45 5084 3203
  amoller@arolink.dk
_tekst

Ole Grotkjær

Senior Systems Specialist

+45 5084 3202
  ogrotkjaer@arolink.dk
_tekst

Niels Mahler Kristiansen

Systems Designer and Developer

  nkristiansen@arolink.dk

_tekst

Thomas Blaabjerg

Senior Systems Developer

  tblaabjerg@arolink.dk

_tekst

Kenneth Clemmensen

Senior Systems Developer

  kclemmensen@arolink.dk
tekst
_tekst

Piotr Kowalski

Senior Systems Developer

  pkowalski@arolink.dk
_
_tekst

Nikolaj Ringgaard

Systems Developer

nringgaard@arolink.dk
tekst
_tekst

Simon Fiorentini

Systems Developer

sfiorentini@arolink.dk

_tekst

Tobias Jespersen

Junior Systems Developer

  tjespersen@arolink.dk
tekst_

Vladyslav Sliusarskyi

Junior Systems Developer

  vs@arolink.dk
tekst_

Ekaterina Zakharova

Administrator

  +45 5084 3208
  ezakharova@arolink.dk
tekst_

KONTAKT OS

Du er velkommen til at kontakte os for at få en uformel snak om AROLINK® og muligheder det kan give din virksomhed.

MØD OS

Skal I have en demonstration af AROLINK® og se de muligheder det kan give jeres virksomhed? Kontakt os for en demonstration af AROLINK® på vores adresse eller et andet sted, der vil passe jer godt.

AROLINK® HANDBOOK

Håndbogen giver dig en sikker introduktion til AROLINK® systemet og ikke mindst en idé om, hvilke gevinster, besparelser og konkurrencefordele som systemet kan give jer.

AROLINK® DEMONSTRATION

En demonstration giver jer et indblik i AROLINK® systemet og et overblik over mulighederne for jer. En demonstration er uforpligtende og kan gennemføres hos jer.

 STRATEGI WORKSHOP

På en strategi workshop er målet at fastlægge klare forbedringsmål og udvikle rammerne til en fremadrettet MOM strategi. Vi faciliterer gerne workshoppen, der kan gennemføres hos jer.

GEVINSTBEREGNER

Vi har udviklet en simpel gevinstberegner, der viser potentialet for årlige besparelser ved implementering af AROLINK® fabrikssystemet. Det eneste du skal gøre er at indtaste dine nøgletal.

NYHEDER

Læs seneste nyt om AROLINK® og få mere at vide om nye softwareløsninger og tilføjelser til fabrikssystemet, samt information om nye kunder, fabriksinstallationer m.m.

HVAD BETYDER DET?

Der er mange forkortelser og indforståede begreber indenfor fabriksledelse. Vi har samlet en FAQ med de vigtigste ord. Lad os høre fra dig, hvis du ikke finder det ord, du leder efter.