Team

MØD TEAMET

Vi er et tværfunktionelt og stærkt hold af specialister. Dels indenfor rådgivning og sparring om, hvordan I skaber målbar fabriksoptimering. Dels indenfor udvikling og implementering af AROLINK® fabrikssystem og softwareløsninger.

Claus Rødsgaard

CEO

+45 5084 3209
  croedsgaard@arolink.dk
_

Ove Lundahl

CTO & Owner

+45 5084 3201
  olundahl@arolink.dk
_

Peter Kvist Trip

Technical Team Lead

  +45 5084 3200
  ptrip@arolink.dk
_

Daniel Tæstensen

Project Manager & Business Analyst

  +45 5084 3205
  dtaestensen@arolink.dk
_

Line Esbjerg Bang

Project Manager

  +45 4199 5201
  lbang@arolink.dk
_

Anker Møller

Senior Systems Developer

+45 5084 3203
  amoller@arolink.dk
_tekst

Ole Grotkjær

Senior Systems Specialist

+45 5084 3202
  ogrotkjaer@arolink.dk
_tekst

Kenneth Clemmensen

Systems Developer

  kclemmensen@arolink.dk
_tekst

Morten Munch Jensen

Systems Developer

  mjensen@arolink.dk
tekst_

Anders Wolsing Kaa

Systems Developer

  akaa@arolink.dk
tekst
_tekst

Piotr Kowalski

Systems Developer

  pkowalski@arolink.dk
_
_tekst

Ekaterina Zakharova

Administrator

  +45 5084 3208
  ezakharova@arolink.dk
tekst_

Pernille Bagger Nielsen

Technical Writer

  pnielsen@arolink.dk
_tekst

Tomasz Tromer

Associate

  +48 690 911 914
  ttromer@arolink.dk
_tekst

KONTAKT OS

Du er velkommen til at kontakte os for at få en uformel snak om AROLINK® og muligheder det kan give din virksomhed.

MØD OS

Skal I have en demonstration af AROLINK® og se de muligheder det kan give jeres virksomhed? Kontakt os for en demonstration af AROLINK® på vores adresse eller et andet sted, der vil passe jer godt.

AROLINK® HANDBOOK

Håndbogen giver dig en sikker introduktion til AROLINK® systemet og ikke mindst en idé om, hvilke gevinster, besparelser og konkurrencefordele som systemet kan give jer.

AROLINK® DEMONSTRATION

En demonstration giver jer et indblik i AROLINK® systemet og et overblik over mulighederne for jer. En demonstration er uforpligtende og kan gennemføres hos jer.

 STRATEGI WORKSHOP

På en strategi workshop er målet at fastlægge klare forbedringsmål og udvikle rammerne til en fremadrettet MOM strategi. Vi faciliterer gerne workshoppen, der kan gennemføres hos jer.

GEVINSTBEREGNER

Vi har udviklet en simpel gevinstberegner, der viser potentialet for årlige besparelser ved implementering af AROLINK® fabrikssystemet. Det eneste du skal gøre er at indtaste dine nøgletal.

NYHEDER

Læs seneste nyt om AROLINK® og få mere at vide om nye softwareløsninger og tilføjelser til fabrikssystemet, samt information om nye kunder, fabriksinstallationer m.m.

HVAD BETYDER DET?

Der er mange forkortelser og indforståede begreber indenfor fabriksledelse. Vi har samlet en FAQ med de vigtigste ord. Lad os høre fra dig, hvis du ikke finder det ord, du leder efter.